Bizi Arayın
0850 441 88 01
Pazartesi-Cuma
09:00-18:00
Hakkımızda
Kneitz marka toz festival boyalarının geliştirilmesi ; uzun yıllar party fotoğrafçılığı yapmış olan çılgın bir fotoğrafçının , renklerin coşkusunu  yaşarken , bunu ;  insan sağlığı açısından daha güvenli , kullanım sonrası daha kolay bir temizlenme ve  çevreye daha duyarlı bir şekilde nasıl yapılabileceğine dair kafa yorması ile başlamış ve toz boya eğlencesini suya taşıma fikri ile bugünkü muhteşem yenilikçi ürünler ortaya çıkmıştır.
Mucidinin , Almanya’da babasına ait garajda 2 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Kneitz toz boyalar hem kalite standartları hem de üstün özellikleri ile eğlence sektörüne yepyeni bir ürün ve heyecan kazandırmıştır.
Uluslararası patentli ürünler 2018 yılından beri , holifestlerin ana vatanı olan Hindistan da dahil olmak üzere , dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilmektedir.
Ürünler , Hintlilerin geleneksel holi festivallerini daha da eğlenceli kılan havuzda kullanılabilir olması özelliği ile öne çıkmaktadır. Ayrıca kalıntı bırakmaması ve yıkanarak kolayca saç , vücut ve elbiselerden çıkması ile de çok daha konforlu ve güvenli bir ürün.   
2021 yılında Pani Dış Ticaret şirketi ile yapılan distribütörlük anlaşması ile bu muhteşem yenilikçi ürünler Türkiye’de de satışa sunularak tüketiciler ile buluşmuştur.  
Hayatınızı renklendirin!
Kaliteli toz boya ile kaliteli eğlence…
© 2018 Kneitz. Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Arayın
0850 441 88 01
E-posta
info@kneitz.com.tr